Kostium wilka

Nasza kolekcja odzieży dla wilków

Czy wilk jest Twoim zwierzęciem totemowym, tym, które fascynuje Cię swoim dzikim wyglądem? Szukasz oryginalnego kostiumu wilka, który odzwierciedli ten status? Odwiedź nasz e-butik Kraina Wilkow i odkryj naszą różnorodną kolekcję odzieży, od najzabawniejszej po najstraszniejszą.

Oryginalne kostiumy

Szukasz najstraszniejszego kostiumu na Halloween, który wywoła strach i sprawi, że wszyscy wokół będą drżeć? Kostium Wilkołaka to idealny kostium. Wcielając się w rolę tego legendarnego potwora z mitologii nordyckiej, staniesz się przerażającym Czarnym Panem. Przejrzyj nasz katalog online i spraw, aby 31 października był niezapomnianym wieczorem.

Szukasz kostiumów dla dzieci lub dorosłych na karnawał, bal przebierańców, urodziny lub inną imprezę tematyczną? Jesteś we właściwym miejscu. Odkryliśmy dla Ciebie autorską kolekcję niezwykłej i niepowtarzalnej odzieży dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Dzięki kostiumowi Wilk Czerwonego Kapturka dla kobiet staniesz się elegancką bohaterką tej ujmującej historii, która nigdy nie pozostanie niezauważona.Dzięki kostiumom wilka dla dorosłych i dzieci będziesz w stanie stworzyć świąteczną atmosferę pełną radości i historii ze swoimi dziećmi. Kostium Małego Wilka to ładny kostium, który pozwala Twojemu dziecku zamienić się w bohatera opowieści lub przerażające zwierzę i zanurzyć się w wyimaginowanym świecie pełnym przygód.

Dokończ swoją przemianę, zakładając nasz kostium wilka.